Aktualności

 

Środa 30 styczeń 2019

Zapytanie ofertowe kurs "Cukiernik"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu zawodowego "Cukiernik" w ramach projektu "CIS Puck Stawiamy na Rozwój"

 

 

Środa 30 styczeń 2019

Protokół wyboru oferty "Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych" w ramach projektu "Aktywny Powiat Pucki - Edycja II"

 

 

Wtorek 29 styczeń 2019

Spotkanie z doradcą zawodowym Spotkanie z doradcą zawodowym w Centrum Integracji Społecznej

 

W Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku odbyło się grupowe spotkanie z doradcą zawodowym, zorganizowane jako dodatkowa forma wsparcia w ramach projektu „Krok do przodu - etap II” dla uczestników kursu zawodowego „Magazynier z obsługą wózka widłowego”.

 

 

Wtorek 29 styczeń 2019

Nasza dyrektor nominowana do Osobowości Roku 2018 Romualda Białkowska nominowana na Osobowość Roku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego!

 

Trwa kolejna edycja plebiscytu Dziennika Bałtyckiego, której celem jest wybranie - Osobowości Roku. Dyrektor Centrum Integracji Społecznej (CIS) w Pucku - Romualda Białkowska została nominowana w kategorii biznes. Plebiscyt rozpoczął się niedawno, a dyrektor już jest na powiatowym podium!

 

 

Wtorek 29 styczeń 2019

Protokół wyboru oferty "Spawanie metodą TIG"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza protokół wyboru oferty na kurs "Spawanie metodą TIG" w ramach projektu "Krok do przodu - aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - etap II"

 

 

Piątek 25 styczeń 2019

Zapytanie ofertowe "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu zawodowego "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym" w ramach projektu "Krok do przodu - aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - etap II"

 

 


Pozytywne Inicjatywy


Współpracujemy z:
Urząd Pracy


Współfinansowane przez EU

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020